Wycieczka Krajowa

TORUŃ MIASTO HISTORII I TRADYCJI


Zamek Krzyżacki, Bulwar Filadelfijski, Muzeum Piernika.
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Zbiórka i wyjazd, po drodze postoje sanitarne. Przyjazd do Torunia. Zwiedzanie miasta, zobaczymy m.in. Krzywą Wieżę, Dom Kopernika, Katedrę, Ratusz, Pomnik Flisaka, Dwór Artusa, Kościół NMP, piękne kamieniczki Starówki Torunia. Następnie udamy się na pobliski Zamek Krzyżacki z którego podziwiać będziemy panoramę miasta. Czas wolny na zakup pamiątek. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny. Nocleg.

Dzień II

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejście na Bulwar Filadelfijski skąd udamy się na rejs statkiem po Wiśle (ok 1h) z pokładu którego będziemy mieli okazję podziwiać piękną panoramę miasta. Dalej przejdziemy do Muzeum Piernika. Żywe Muzeum Piernika nie jest tradycyjnym muzeum, w którym ogląda się eksponaty w szklanych gablotach. To swoiste teatrum, w którym goście biorą udział w interaktywnym pokazie, prowadzonym przez, doświadczonych w swych fachu, animatorów. Dzięki temu poznawanie historii staje się prawdziwą przygodą. Przejazd do jednego z najbardziej popularnych uzdrowisk w tym regionie – Ciechocinka. Ciepły posiłek, dalej zobaczymy piękny Park Zdrojowy, fontannę Jaś i Małgosia, Park Tężniowy, fontannę Grzybek i Park Sosnowy. Czas wolny na spacer. W drogę powrotną. Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy wycieczek mogą być modyfikowane.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • Przejazd komfortowym autokarem (DVD, barek, klimatyzacja, WC),
  • 1 nocleg, w pok.2,3 os. w **/*** hotelu,
  • śniadanie oraz obiadokolacja,
  • ciepły posiłek,
  • przewodnik lokalny,
  • ubezpieczenie Signal Iduna (NNW),
  • opiekę pilota/przewodnika na całej trasie,
  • podatek VAT/marża.
CENA: info w biurze
*Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.