Wycieczka Krajowa

CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE…


...ODKRYWAMY DOLNY ŚLĄSK...
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Przejazd do Barda. Oprócz fascynującego spływu pontonowego, zapraszamy do Ławicy, na górną przystań, do Ski-Raft Resort Ławica, gdzie w otoczeniu zieleni czekać na uczestników wyprawy odkrywanie tajemnic Dolnego Śląska. Ogromne emocje, adrenalina i mrok zagadek – grupa (min 6 osób) wygra tylko jeśli rozwikła wielką tajemnicę. Oparte na kanwie wydarzeń z regionu, z elementami historii, doskonale budują nastrój, tworząc atmosferę wielkiej przygody. Na głodnych wrażeń śmiałków, czeka kilka tajemnic na terenie 40000 tyś m2. Świetna zabawa gwarantowana. Przed kolejną trakcję szybkie śniadanie.
Dalej udamy się na fascynującą wyprawę pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej na spływ pontonowy Przełomem Bardzkim (15 km), który prowadzi pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, od stuleci porastającym zbocza gór Bardzkich. Oprócz zachwycających widoków będzie okazja zrobić zdjęcia fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, perkozom, sarnom i... dzikom! Czas spływu to ok. 3 godzin. Po zakończeniu spływu rozpoczniemy wesołą zabawę przy ognisku i kiełbaskach. Dla chętnych zwiedzanie wraz z przewodnikiem, urokliwego miasteczka Bardo ze swoimi licznymi zabytkami. Po zakończeniu spływu w pięknej stanicy nad brzegiem rzeki wesołe ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dla chętnych zwiedzanie urokliwego miasteczka Bardo. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy wycieczek mogą być modyfikowane.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • Przejazd komfortowym autokarem (DVD, barek, klimatyzacja, barek ),
  • opiekę pilota na całej trasie,
  • bilety wstępów (twierdza szyfrów ,spływ pontonami),
  • śniadanie (bułka z wędliną lub serem warzywami oraz kawą lub herbatą),
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek i napojem ,
  • ubezpieczenie Signal Iduna NNW,
  • podatek VAT/marża.
CENA: info w biurze
Spływy Pontonowe to jedna z największych atrakcji Sudetów. Proponujemy Państwu trasę typowo rekreacyjną, zapewniającą piękne widoki, doskonałą zabawę oraz bezpieczeństwo. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna dla wszystkich i umożliwia łatwe manewrowanie pontonem. Wszyscy Uczestnicy otrzymują nowoczesne kapoki, a przed spływem, uczestniczą Państwo w szkoleniu z zakresu pływania pontonami i bezpieczeństwa na rzece. Opisana zostanie również trasa jaką macie do przepłynięcia. Pontony, są na tyle bezpieczne, by mogły na nich pływać nawet osoby bez doświadczenia na wodzie. Trasa Nysa Kłodzka-Przełom Bardzki, przy odpowiednio niskim stanie wody, jest proponowana nawet dla rodzin z dziećmi, starszych osób oraz ludzi szukających spokoju i relaksu.

Wersja wybranego spływu:

Spokojna atmosfera wyciszenia, relaks, natura i śpiew ptaków nad głowami – spływ pontonowy na odcinku Ławica – Bardo. To 15 km trasa, którą uczestnicy przepływają w czasie 3 - 4 godzin. Impreza może odbywać się z przewodnikiem (1 na 40 osób).

Folwark Szyfrów. Oprócz fascynującego spływu pontonowego, zapraszamy do Ławicy, na górną przystań, do Ski-Raft Resort Ławica, gdzie w otoczeniu zieleni czeka na Was odkrywanie tajemnic Dolnego Śląska. Ogromne emocje, adrenalina i mrok zagadek – grupa wygra tylko jeśli rozwikła wielką tajemnicę. Oparte na kanwie wydarzeń z regionu, z elementami historii, doskonale budują nastrój, tworząc atmosferę wielkiej przygody. Na głodnych wrażeń śmiałków, czeka kilka tajemnic na terenie 40000 tyś m2. Świetna zabawa gwarantowana!

UWAGA : w przypadku złej pogody po spływie, do dyspozycji będzie pomieszczenie gdzie zmieści się cała grupa.