Wycieczka Krajowa

ANDRZEJKI W GÓRACH


CIEKAWE ZWIEDZANIE, ZABAWA, ODPOCZYNEK
wkrótce
Program wycieczki

Dzień I

Zbiórka oraz wyjazd w kierunku malowniczej uzdrowiskowej miejscowości Polanica- Zdrój, po drodze zatrzymamy się w Kamieńcu Ząbkowickim na zwiedzanie Pałacu Marianny Orańskiej – perły architektury Dolnego Śląska.

Przyjazd do Polanicy, zakwaterowanie w pensjonacie położonym w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych w centrum uzdrowiska. Obiadokolacja, wieczorny spacer po uzdrowisku lub wyjście na dancing. Nocleg.

Elegancki obiekt położony w centrum uzdrowiska, zaledwie 200 m od „polanickiego deptaka”. Pensjonat oferuje 100 miejsc w pokojach 1,2,3 osobowych oraz apartamentach. Pokoje ładne, z łazienkami, wyposażone są w TV-SAT, apartamenty także w lodówkę, wannę… Relaks zapewniają sauna, gabinet masażu oraz mini siłownia. W Salonie Urody „Styl” wykonywane są także różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne. W pensjonacie funkcjonuje baza zabiegowa, w której można skorzystać z zabiegów zarówno suchych typu: masaże, inhalacje, gimnastyka, bioptron, pole magnetyczne – jak i mokrych, typu: kąpiele perełkowe, solankowe, borowinowe, okłady borowinowe i aquavibron. Przy obiekcie bezpłatne miejsca parkingowe.

Dzień II

Śniadanie, czas wolny na aktywny wypoczynek: spacer po pięknym Parku Zdrojowym, pełnym starych drzew i egzotycznych krzewów: różnokolorowych azalii, rododendronów, magnolii, w którym znajdują się Zakład Przyrodolecznictwa, Pijalnia Wód Mineralnych, Teatr Zdrojowy, Sala Koncertowa. Dla chętnych wyjście na basen lub spacer nordic walking.

Wieczór Andrzejkowy z kolacją uroczystą z oprawą muzyczną.

Następny Dzień

Śniadanie, czas wolny

Wykwaterowanie, pożegnanie z Polanicą, wyjazd do Dusznik Zdr. , malowniczo otoczonych Górami Stołowymi, na krótkie zwiedzanie uroczego uzdrowiska : zobaczymy m.in. Kościół św. Piotra i Pawła z XIV w., Dworek Chopina w Parku Zdrojowym. Spacer oraz czas wolny na ciepły posiłek ( dla chętnych, we własnym zakresie ).

Wyjazd do Wrocławia, zakończenie imprezy.

Harmonogram wycieczek wraz z przedstawionymi informacjami są autorskim programem przygotowanym przez firmę IPO Sp. z o.o. sp. k.

Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla grup.

Programy wycieczek mogą być modyfikowane.

System nagłośnienia TOUR-GUIDE.

Cena zawiera podatek VAT/marża.

Świadczenia
  • przejazd autokarem
  • 2 noclegi w pok. 2-,3- z łazienką oraz TV
  • wyżywienie wg programu (śniadanie-bufet, obiadokolacja)
  • uroczysta kolacja andrzejkowa (przykładowe menu: sałatka jarzynowa
  • sałatka polanicka, ryba po grecku, zimna płyta ( półmisek warzyw, wędlin, serów ), gorące danie główne, pieczywo, ciasto domowe, woda, sok 0,5l/os, herbata w zaparzaczu)
  • wieczór Andrzejkowy prowadzony przez DJ ( oprawa muzyczna, karaoke, zabawy Andrzejkowe)
  • bilet wstępu (Pałac Marianny Orańskiej)
  • opieka przedstawiciela biura
  • ubezpieczenie NNW
CENA: info w biurze
Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.